

Állati
A kötet ajánlható mindazoknak, akik szeretik a változatos témájú, rövid terjedelmu, humoros csattanóval végzodo történeteket.
„A betegei szinte mindegyikét névrol, a keresztnevérol ismeri. Szerencsére kituno a memóriája, így tudja, hogy Bözsihez a Rekettyésbe kell kigurulnia, ha gond van, a Riskát a Sáros lejton találja, a Marist és a Felleget a Lápos dulon keresheti fel.
Na, és a Józsi! Ez is egy fiatal üszo, de mivel a gazdának négy lánya van, na meg a felesége, nem engedett a negyvennyolcból. Lehet tole a tehén nonemu – mondta –, a neve náluk mégis Józsi lesz. Hangsúlyozottan abból a meggondolásból, hogy – legalább a nevében – legyen egy másik marha is, rajta kívül a háznál.
Gondolatait tovább szove a Bogár jutott az eszébe. Ez nemsokára ellik, oda gyakrabban kell majd kiautóznia. Elég messze »lakik« ugyan, a Levendulásban.
Itt egy kicsit megint elpirult, mert eszébe jutottak a tanyához kötheto szép, barna bociszemek. Szinte restelkedett, hogy negyvenéves korára, egy-egy pajzán gondolattól, még mindig képes elpirulni…”
Kedves Olvasó, ha igazán jól akarsz szórakozni, elsoként lapozz a kötet címét (is) adó Állati novellához.
- Kirjailija
- Mester Gyorgyi
- ISBN
- 9786155758966
- Kieli
- unkari
- Julkaisupäivä
- 22.3.2022
- Kustantaja
- Ad Librum Kiado
- Formaatti
- Epub - Adobe DRM
- Lue e-kirjoja täällä
- Lue e-kirja mobiililaitteella/tabletilla
- Lukulaite
- Tietokone