Gå direkte til innholdet
Kerrotaanko presidentille?
Spar

Kerrotaanko presidentille?

Lytt i appen vår eller last ned
Florentyna Kane on tehnyt mahdottomasta mahdollista – hänet on valittu Yhdysvaltojen ensimmäiseksi naispuoliseksi presidentiksi. Kaikki eivät kuitenkaan ole tyytyväisiä Kanen valintaan. He haluavat saada Kanen pois presidentin paikalta, hinnalla minä hyvänsä.

Kun FBI joutuu iskun kohteeksi, erikoisagentti Mark Andrews selviää kuin ihmeen kaupalla. Pystyykö hän pelastamaan Florentyna Kanen hengen?

"Kerrotaanko presidentille?" on Jeffrey Archerin huikean jännittävä romaani, joka jatkaa Kanen ja Abelin tarinaa.

Jeffrey Archer (s.1940) on englantilainen kirjailija ja poliitikko. Hänet tunnetaan erityisesti "Clifton-kronikka" -kirjasarjasta, johon kuuluu seitsemän osaa. Archer on julkaissut kymmenittäin romaaneja sekä novellikokoelmia. Hän julkaisi esikoisteoksensa "Miljoonan dollarin petos" vuonna 1976.

Wladek Koskiewicz ja William Kane vihaavat toisiaan enemmän kuin mitään muuta. Kohtalo sitoo suvut kuitenkin yhteen yllättävällä tavalla Jeffrey Archerin jännittävässä kirjasarjassa.
Oversetter
Virpi Kuusela
ISBN
9788726487381
Språk
Finsk
Utgivelsesdato
10.11.2021
Tilgjengelige elektroniske format
  • MP3 - i en fil
  • MP3 - i avsnitt
  • Flash Stream
  • HTTP Stream
  • TSS Stream
Spilletid
8tim 10min
Lytt her
  • Adlibris app
  • Datamaskin