Gå direkt till innehållet
Vielä vähän lisää
Spara

Vielä vähän lisää

Författare:
nedladdningsbar mp3, 2021
Finska
Lyssna i vår app eller ladda ned

Väärä mies, väärä ajankohta. Miksi se kuitenkin tuntuu niin oikealta?

”Tässä on kaikkea, mitä hyvän romantiikan pitää sisältää. Monimutkaisia ihmiskohtaloita, vastakohtien vetovoimaa, räjähtävän tuhmaa seksiä, mahdotonta rakkautta.” Tara, Ruotsi

Louboutinit kaappiin ja kumisaappaat jalkaan! Stella, luksusta rakastava tukholmalaistyttö, menettää työnsä, kotinsa ja kihlattunsa samana päivänä. Kun itsensä surkuttelu ja exän nettistalkkaus ei auta, Stella päättää vaihtaa maisemaa – nuhjuiseen mökkiin Etelä-Ruotsin maaseudulle. Vesi ei juokse eikä sähköä saa seinästä, mutta kun kuvioihin astuu hieman omahyväinen, mutta varsin suutelutaitoinen maajussi-Thor, alkaa vaikuttaa siltä, ettei landeseikkailu ollutkaan turha.

Simona Ahrnstedt (s. 1967) on Ruotsin romanttisen kirjallisuuden uusi kuningatar. Ahrnstedtin viihdyttävät lukuromaanit täynnä vahvoja naisia, huumoria, modernia Tukholmaa ja värisyttävää rakkautta. Ahrnstedtistä on tullut esitaistelija romantiikalla höystetyille kirjoille joita naiset kirjoittavat naisista – ja naisille. Vielä vähän lisää on myynyt Ruotsissa jo yli 100 000 kappaletta.

Författare
Simona Ahrnstedt
Uppläsare
Jenni Sainio
Översättare
Virpi Vainikainen
ISBN
9789510454596
Språk
Finska
Utgivningsdatum
2021-05-05
Förlag
WSOY
Tillgängliga elektroniska format
  • MP3 - i en fil
  • MP3 - i korta avsnitt
  • Flash Stream
  • HTTP Stream
  • TSS Stream
Speltid
14tim 5min
Lyssna här
  • Adlibris app
  • Dator